fbpx

YONGNUO YN85mm F1.8S DF DSM для SONY

Компанія YONGNUO презентувала новий повнокадровий об’єтив YN85mm.

Характеристики:

  • Фокусна відстань об’єктива 85mm F1.8
  • Байонет: E mount
  • Повний кадр
  • Будова: 9 елементів в 8 групах
  • 7 пелюстків діафрагми
  • Мінімальна діафрагма F16
  • Мінімальна фокусна відстань 80см.
  • Діаметер фільтра 58мм.
  • Вага: 346 грам.

Невеликий корпус в новому дизайні і мала вага
Максимальний діаметр і довжина об’єктива складають близько 67 × 88 мм, а кількість нетто – всього близько 346 г. Легка конструкція підходить для тривалої ручної зйомки та запису відео.

Додаткова кнопка Fn
Об’єктив оснащений користувацькою функціональною кнопкою Fn. Ви можете швидко звільнити функціональне меню або виконати одну операцію швидкого доступу, розумно призначивши кнопку , це може підвищити ефективність вашого творчості.

Оснащений перемикачем режимів фокусування AF / MF
За допомогою перемикача режимів фокусування AF / MF ви можете швидко переключити режим фокусування.

Має тихим кроковим двигуном DSM
Порівняно з традиційними двигунами постійного тока, шаговий двигун із цифровим управлінням (DSM) відрізняється швидким запуском та зупинкою, високою точністю фокусування та більш тихою фокусировкою, що підходить для фотосъемки та відеозаписів.

F1.8 велика апертура
Використання великої діафрагми F1.8, легко отримує ефект м’якого розмиття, ви також можете використовувати низьку чутливість і більший затвор для суємок в умовах низької освітленості.

Багатослойне нанопокриття.
Лінза має оптичну структуру з 9 лінзів у 8 групах. А також лінза має багатослойне нанопокриття, що може ефективно збільшити світлопроникність і придушити примарне світло та відблиски.

Лінза з низькою дисперсією
Об’єктив оснащений стеклянною лінзою з низькою дисперсією, яка може ефективно надавати проблему дисперсії.

7 круглих лепестків діафрагми
Об’єктив має 7 круглих лепестків діафрагми. Він також може робити знімки з 14 зірковими ефектами при відповідному зменшенні діаграми.

Оновлення прошивки USB Type-C
Оснащений інтерфейсом USB Type-C, ви можете завантажити останню версію прошивок, щоб оновити об’єкт, щоб він працював як найкраще.

Металевий байонет, позолочені контакти
В об’єктиві використовуються високоякісні металеві байонетні та позолочені контакти, які можуть ефективно покращувати провідність сигналів та стійкість до корозії. У цей час він може підтримувати надійну зв’язок між камерою та об’єктом та реалізовувати такі функції, як автофокусировка, управління діафрагмою та передача інформації EXIF.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *