fbpx

Godox AD100Pro

Компанія Godox анонсувала Ультра-портативну спалах AD100Pro

Портативна спалах Godox AD100Pro розроблена для фотографів, які потребують компактної імпульсної спалаху, яка була б ще й досить функціональна. Цей спалах потужністю 100 Вт, сумісна з безпровідною системою на частоті 2,4 ГГц і добре адаптується до широкого спектру модифікаторів, зберігаючи при цьому всі творчі можливості своїх більших побратимів AD при своєму порівняно невеликому розмірі. Майже такий же розмір, як у банки газованої води, робить AD100Pro ідеальним варіантом для портретних, вуличних, подієвих і туристичних фотографів, а також для людей, що знімають івенти в індустрії моди.

Справжня іспульсная спалах, яку можна тримати в руці, AD100Pro важить трохи більше 450 грам, має довжину всього 12 см і завширшки 7,5 см. В той час як його кругла головка випромінює природне світло, поєднання з окремо доступним комплектом аксесуарів AK-R1 додає ще більше творчого контролю за допомогою шторок, дифузійного купола і фільтрації, захищеної магнітами.

Для ще більших можливостей формування світла AD100Pro можна використовувати разом з кронштейном S2, що розширює його сумісність з будь-яким модифікатором з кріпленням типу Bowens. Сумний монтажний кронштейн з гніздом для парасольки входить в комплект для використання з будь-якими освітлювальними стійками. Два різьбових кріплення під пристроєм дозволяють регулювати положення спалаху на монтажному кронштейні для полегшення використання в ручному режимі.

AD100Pro використовує ту ж бездротову радіосистему, що і інші спалахи серії AD, і може управлятися за допомогою бездротових пультів дистанційного керування X1, X2 або XPRO. Для регулювання потужності спалаху доступні дев’ять ступенів регулювання потужності, а моделює LED світло можна використовувати для планування знімків або в крайньому випадку в якості відеокамери. Можливості систем TTL і HSS доступні при роботі з сумісними камерами і перемикачами.

Яскравий РК-екран на задній панелі пристрою дозволяє легко відстежувати всі налаштування спалаху під час зйомки. Час перезарядки становить 0,01 секунди, а літій-іонний акумулятор, розрахований на 360 спалахів на повній потужності за одну зарядку, забезпечує надійну роботу спалаху під час зйомки. Кейс для перенесення входить в комплект поставки для безпечного зберігання або ж для транспортування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *