fbpx

Бездротова мікрофонна система Godox MoveLink M2

Купить Godox MoveLink M2 в Україні

MoveLink M2 від Godox забезпечує простий у використанні та економічний вихід у світ бездротового аудіо для широкого кола творців контенту, включаючи особистостей YouTube і TikTok, відеоблогерів, мобільних журналістів тощо. Система пропонує два ультракомпактних мікрофона/передавача з кліпсою, два мікрофони для лабораторії та двоканальний приймач, що монтується на камеру, щоб забезпечити портативне рішення за системою «все включено», яке дозволяє записувати два об’єкти одночасно на аудіорекордер, камеру або відеокамеру через вхідний роз’єм 3,5 мм.

Кожен із двох компактних передавачів важить менше 1 унції та має вбудований всеспрямований мікрофон, завдяки чому їх легко прикріпити до лацкана або сорочки для швидкого та легкого звуку без використання рук. У M2 використовується цифрова система пропускної здатності 2,4 ГГц зі стрибковою зміною частоти з максимальним діапазоном прямої видимості до 164 футів. Для більш стриманого вигляду ви можете використовувати петичні мікрофони, що входять до комплекту, і просто під’єднати 3,9-дюймові кабелі мікрофонів у вхідні роз’єми 3,5 мм на передавачах.

Такий самий легкий і крихітний приймач оснащений затискачем для ременя, який кріпиться на кріплення для камери або адаптерів для кріплення для смартфона, а також має лінійний вихід 3,5 мм. Двоканальний приймач дозволяє легко записувати обидва об’єкти на камеру або мобільний пристрій за допомогою одного компонента. У комплект входить один кабель TRS 3,5 мм для використання з DSLR/бездзеркальними камерами та один кабель TRRS 3,5 мм для сумісних смартфонів і планшетів.

І передавач, і приймач оснащені внутрішніми літій-іонними акумуляторами, які перезаряджаються, які працюють до 6 годин і заряджаються через порти USB Type-C, які також забезпечать їх живлення, якщо у вас є доступ до змінного струму. У комплект входять три USB-кабелі для зарядки, зручний кейс для зарядки компонентів і дві пухнасті ковпачки для передавача/мікрофонів. На знімальному майданчику можна одночасно використовувати до шести систем M2.

Характеристики з одного погляду
Ультракомпактна, легка бездротова система на 2 особи для ведення відеоблогів, інтерв’ю та створення відео
Працює зі смартфонами, камерами та аудіозаписувачами з 3,5 мм вхідним роз’ємом
Цифрова бездротова передача зі стрибкоподібною зміною частоти в діапазоні 2,4 ГГц
Максимальний діапазон 164 футів
2 передавачі з кліпсами з вбудованими всеспрямованими мікрофонами та вітрозахисними ковпачками
2 петличні мікрофони в комплекті для низькопрофільної візуальної роботи
Кнопки вимкнення звуку на передавачі
Двоканальний приймач кріпиться до башмака камери
6 годин роботи від вбудованих акумуляторних батарей
TFT-дисплеї на компонентах показують важливу інформацію, зокрема час роботи акумулятора, рівні, статус вимкнення звуку тощо.


В комплекті USB-кабелі для зарядки
Зручний кейс для зарядки в комплекті для транспортування та зберігання
Ручний адаптер ML-H (продається окремо) — це зручне вітрове скло з пінопластом, яке адаптує передавач із застібкою для використання в руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *